Kuželky


Ruské kuželky

Ruské kuželky ocení nejen vášniví hráči s dlouholetou tradicí, ale také všichni ostatní, kteří mají rádi zábavu, sport a smích. Vysokou kvalitu provedení, skvělý design a nízkou cenu ocení každý zájemce.

Ruské kuželky včetně koule s řetězem

Ruské kuželky jsou v současné době dostupné v bukovém provedení. Jsou vyrobeny z lepeného dřeva a jsou určeny pro venkovní použití. Pokud chcete mít kuželky co nejdéle hezké, doporučujeme je nenechávat v nepříznivém počasí venku, vydrží vím tak dlouhou řadu let. Nejsou opatřeny povrchovou úpravou, protože ta se při hře poškodí a neprodlouží jejich životnost.


Pivní kuželky

Bratříček našich oblíbených ruských kuželek, s kterými zažijete spoustu legrace na Vašich párty. Nádherný design, vysoká kvalita provedení a použitých materiálů za bezkonkurenční cenu!

Pivní kuželky včetně koule s řetězem

Pivní kuželky jsou v současné době dostupné v bukovém provedení. Jsou vyrobeny z lepeného dřeva a jsou určeny pro venkovní použití. Pokud chcete mít kuželky co nejdéle hezké, doporučujeme je nenechávat v nepříznivém počasí venku, vydrží vám tak dlouhou řadu let. Nejsou opatřeny povrchovou úpravou, protože ta se při hře poškodí a neprodlouží jejich životnost.