O nás


Jsme stabilní a moderní firma. Naší specializací je výroba a prodej dřevěných soustružených, frézovaných a hoblovaných polotovarů a kompletních výrobků pro renomované designerské firmy a výrobce schodišť, nábytku, hraček, svítidel.

Již řadu let vyrábíme výrobky pro přední renomované designerské firmy prakticky z celého světa.

Vyrábíme a dodáváme výrobky podle nejnovějších trendů s důrazem na vysokou kvalitu zpracování, abychom uspokojili potřeby i nejnáročnějších zákazníků. Samozřejmostí jsou pro nás povrchové úpravy včetně vysokých lesků. Používáme většinu evropských dřevin včetně exotických dřevin jako jsou například wenge, zebrano, americký ořech a spoustu dalších.

Filozofií naší firmy vždy bylo kvalitně a v termínu vyrábět a nabídnout zákazníkům ten nejlepší servis.

Jsme schopni všechny Vaše výrobky zabalit, od klasických hnědých klopových krabic až po luxusní prodejní krabice včetně potisku.

Na všechny výrobky jsme schopni vypálit logo laserem. Článek o laserování na EDB

Historie naší firmy sahá do osmdesátých let a začala výrobou dřevěných knoflíků, dekoračních předmětů a lidových hraček. Po roce 1997 jsme se začali orientovat také na výrobu dřevěných úchytek, nožek a dalších nábytkových součástí.

Postupně jsme rozvíjeli a modernizovali výrobní technologie, které v současnosti patří v našem oboru mezi nejmodernější.