Gravírování a řezání laserem

Již pár let disponujeme moderní technologií CNC laseru. Díky rozsáhlým možnostem tohoto stroje jsme schopni pracovat s velkým množstvím materiálů, primárně zpracováváme dřevo, dále nabízíme gravírování do skla, řezání kůže, silikonu atd. vyjma kovů a PVC. Inovace je pro nás důležitá, proto i v tomto odvětví naší firmy objevujeme stále nové možnosti a využití. Stejně tak kvalita je standardem, který nás drží o krok před konkurencí.

Podle hustoty dřeva jsme schopni řezat materiál o maximální tloušťce 12 až 18 mm. Písmenka v logu dokážeme gravírovat od velikosti 2-3 mm po rozměry pracovní plochy laseru, která je 1600×1000 mm.

Vygravírovaná loga a uřízlá MDF deska

0 thoughts on “Gravírování a řezání laserem

  1. L’ancienne formule du Levothyrox est de nouveau mise Г  disposition dans les pharmacies en octobre 2017, sous le nom d’Euthyrox. Au mГЄme moment, le laboratoire Sanofi met le L-Thyroxin Henning sur le marchГ©. https://fr.ulule.com/acheter-levothyrox/ Si votre mГ©decin a recommandГ© une dose autre que celles indiquГ©es ici, ne modifiez pas la maniГЁre d’employer le mГ©dicament sans le consulter au prГ©alable.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *